Modeláři na Nesvačilech

… co (a jak to) bylo

Předveď a prodej

Neděle 23. dubna 2006


Osmá sezóna na našem modelářském letišti začala tradičně: Ráno pršelo, potom obloha na půl dne zmodrala a počasí vytvořilo docela příjemný rámec pro předvádění modelů, konzumaci klobás, plkání s kolegy i obchodním transakcím… Když jsme se po třinácté hodině rozhodli sbalit stan, přišla ohlášená bouřka, takže během snad pěti minut zmizeli všichni návštěvníci.

O letových ukázkách lze napsat prakticky totéž, co loni - k novinkám patřil třeba Ion Pro Josefa Paláčka, tuším dvě nové maketky předvedli tovární piloti firmy Alfa Model, spoustu umně opracovaného EPP předvedl Jan Kolda… Letos došlo i na třísky a dělení kuliček, z piety ale nebudu jmenovat.

Vladimír Hadač

Foto: Jiří Jakubka

Předveď a prodej 2006 Předveď a prodej 2006 - Transall Jana Bíny z klubu RC Fly Předveď a prodej 2006 - Původně celodřevěné Kuňkadlo vysochal Daniel Šimáček z bublinek Předveď a prodej 2006 - Richard Metz, Ota Šaffek a skrytý Petr Mareš nad historikem Ichabod Předveď a prodej 2006 - Alfa Alferyové čekají na uvolnění nebe Předveď a prodej 2006 - U Potenských vznikla přitažlivá polomaketka Gee Bee Předveď a prodej 2006 - V popředí Velox Revolution II. z Orion Models, v pozadí kostelík na vrchu Chvojen