Letecký
modelář.cz

Letecký
modelář

špejle pohybující se spořádaně vzduchem jsou fascinující
- jedno zda borové, nebo z uhlíku…

LETMOS poprvé

Pokud ještě nemáte program na sobotu 14. března, zauvažujte nad účastí na prvním LETeckoMOdelářském Symposiu, které připravuji.

Záměrem je setkání leteckých modelářů, kteří se několika zhruba půlhodinovými přednáškami či prezentacemi dozvědí základní informace o nějaké oblasti. Kdo bude mít zájem proniknout více do hloubky či bude potřebovat pomoci se souvisejícím problémem, bude mít možnost individuální konzultace s přednášejícím.

Zatím mám předběžně dojednány přednášky o modelářských aerovlecích, patinování ARF modelů, odlehčování konstrukce RC modelu, hnutí historických modelů, volbě pohonné jednotky pro elektrolet. Snažím se zajistit i informace o moderních lepidlech, zkušenosti s aktuální generací LiON akumulátorů a dalších tématech. Pokud máte nápad na zajímavé téma či tip na přednášejícího, napište mi, prosím.

Symposium bude v sále restaurantu a pensionu Pilot Club na letišti Benešov (LKBE) v Bystřici.

Účastnický poplatek je 150 Kč za osobu při platbě předem a 200 Kč při platbě na místě. Pro účastníky bude připraveno obědové menu za 100 Kč, které si stejně jako nápoje či další občerstvení bude hradit každý sám. Přímo na místě je i možnost ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích.

Kompletní informace a formulář pro přihlášení najdete na www.leteckymodelar.cz/letmos

Vladimír Hadač, 16. 02. 2015

5998 přečtení | Počet komentářů: 283 | Přidat komentář Informační e-mailVytisknout článek